Panevėžyje teisiamas net du kartus nuo konvojaus sugebėjęs pabėgti kalinys. Prokuroras sako, kad tai neeilinis atvejis. Tik kyla klausimas, ar dėl neeilinių kalinio gebėjimų, ar dėl neeilinio konvojaus aplaidumo?
Panevėžio rajone, pakeliui į Trakiškį, vietos gyventojai rado būdą, kaip greičiau pervažiuoti geležinkelio pervažą – jie nusuka „Stop“ ženklus į miško pusę. Tai leidžia vairuotojams ignoruoti taisykles: jie ne tik nestoja, bet ir nesumažina greičio. Tokį elgesį vairuotojai pateisina tuo, kad traukiniai šiuo ruožu esą nevažinėja.
Paradoksai sveikatos apsaugos sistemoje. Kompensuojamas slaugos priemones gaunantys kai kurie pacientai tiek prikaupia sauskelnių, kad, nerimtai kalbant, jomis būtų galima šiltinti namų sienas. Tačiau kai žmogaus sveikata pablogėja ir jam prisireikia rimtesnių slaugos priemonių, turi brangiai pirkti.
Panevėžyje žinomas Lietuvos aktorius ir režisierius Valentinas Masalskis, statydamas spektaklį Juozo Miltinio dramos teatre, netikėtai atsidūrė realaus ligonio vaidmenyje. Menininkas sutiko viešai pasidalinti istorija apie užslėptą sveikatos problemą, kuri galėjo baigtis insultu ar net mirtimi, o Panevėžio ligoninę vadina antrais namais, kuriuose iš naujo gimė.
Nacionalinis kraujo centras, rinkdamas kraują pradėjo važinėti ir po ligonines. Startas – respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Čia kraujo donorais galėjo tapti ir medikai, ir pacientai, ir jų lankytojai. Teigiama, kad būtent prieš Kalėdas, kaip dovana kitiems ir kartu sau, kasmet išauga surinkto kraujo kiekiai. Paskui ateina štilis ir kraujo trūkumas.