„Mangei“ Rimai bristi į tą pačią upę nebaugu

Sava našta nesunki

"Neįsivaizduoju, iki kokio koncertų kiekio šis projektas išaugs, tačiau, pirminiais skaičiavimais, jų neturėtų būti labai daug. O kalbant apie pasiruošimą pasirodymams, repeticijas, mes su mažąja juose dalyvaujame kartu. Pamenu komišką situaciją, kai rengėmės pasirodymui "Chorų karuose". Dukrytė buvo suirzusi ir prašėsi ant rankų. Taip visą valandą trukusią repeticiją, kurioje buvo ir šokama, ir dainuojama, apsiavusi bateliais su 10 cm aukščio kulniukais, ją ir pralaikiau. Gintaras (prodiuseris Gintaras Bendžius – Red.) tada pajuokavo, kad tokią repeticiją reikėjo nufilmuoti ir parodyti, kokios moterys gali būti ištvermingos. Bet juk apie vaikus sakoma, kad sava našta nesunki", – šypsojosi pašnekovė.

Rima neneigė, jog grįžti į muzikos sceną – saldus jausmas.

"Įspūdis toks, tarsi tų šešerių metų ir nebuvo. Kad nebuvo jokios pertraukos. Buvo labai keista, kad ir pasitikėjimas niekur nedingęs. Tikėjausi beprotiško jaudulio, kad būsiu sutrikusi ir nežinosiu, kuria ranka laikyti mikrofoną. Tačiau nieko panašaus", – atviravo atlikėja, pašmaikštavusi, jog tai kažkas panašaus į plaukimą – kartą išmokęs nebeužmirši.

Skaičiai ir faktai

Grupė "Mango" veiklą pradėjo 1998 m. Prie trijulės populiarumo didžiąją dalimi prisidėjo vieni garsiausių šalies prodiuserių – klaipėdiečiai broliai Mindaugas ir Gintaras Bendžiai.

Bendras "Mango" parduotų albumų kopijų skaičius siekia 310 tūkst.

Per savo gyvavimo laikotarpį grupė surengė daugiau kaip 500 solinių koncertų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Paskutinis "Mango" koncertas įvyko 2008 m. kovo 9-ąją Šiaulių arenoje. Baigiamųjų gastrolių koncertuose apsilankė apie 30 tūkst. gerbėjų.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių