Kelionės autobusais – ne tik galimybė pasiekti darbo vietą, bet ir pamatyti gražiausius Lietuvos ir pasaulio kampelius. Tačiau reikėjo nueiti nemažą kelią, kuriant tokią transporto infrastruktūrą.
Dvejus metus trukęs koronaviruso košmaras Europoje, regis, pasibaigė. Viena po kitos valstybės atšaukia ribojimus įvažiuojant į jų teritoriją, nebereikalauja iš atvykstančiųjų skiepų pasų ir atsisako kitų biurokratinių suvaržymų. Nors kelionių agentūros dar neskuba džiaugtis pasipylusiais užsakymais, turistinius autobusus nuomojantys vežėjai jau mato pirmuosius rinkos atsigavimo ženklus.
Dar nesuplanavote vasaros kelionės? Turite laisvą savaitę ir norite ją praleisti turiningai, pasidairyti po nematytas vietas ir susipažinti su kitos šalies kultūra? Laikas krautis lagaminus ir keliauti į Vokietiją.
Kovo 5-6 dienomis Kaune Europos autobusų stočių asociacijos vadovai diskutuos apie bendros informacijos sistemos sukūrimą. Asociacijai priklauso Kauno ir Vilniaus autobusų stotys. Pagrindinės susitikimo temos - keleivių teisės ir bendros informacijos sistemos kūrimas.
Kelionės autobusu yra labiausiai prieinamos visoje Europoje. Autobusais Europoje keliauja tiek pat žmonių, kiek ir lėktuvais ar traukiniais.
„Tačiau autobusams trūksta bendros informacijos sistemos, vieningų tvarkaraščių ir mokesčių, nėra bendros bilietų rezervacijos ar užsakymo sistemos. Jos įdiegim