Praėjusią savaitę pasklidusius gandus apie kratas Klaipėdos rajone įsikūrusiame „Radailių dvare“ pirmadienį patvirtino Klaipėdos apygardos prokuratūros FNTT atstovai. Įtarimai pareikšti įmonės vadovui.
Apgaulingai finansinę apskaitą tvarkiusi ir mokesčių vengusi Šiauliuose veikiančios grožio klinikos direktorė pripažino kaltę ir sutiko atlyginti valstybei padarytą žalą.
Panevėžyje registruotos odontologijos įmonės vadovė teisiama dėl galimai nesumokėtų 90 tūkst. eurų mokesčių bei apgaulingai tvarkytos finansinės įmonės apskaitos.
Finansų ministerijai siūlant griežtinti verslo liudijimų išdavimą ir nustatyti jo galiojimo laiką 30 dienų iš eilės, smulkusis verslas tokią idėją kritikuoja. Tuo metu parlamentarų vertinimai skiriasi – vieni sako, kad taip bus mažinamas piktnaudžiavimas, kiti siūlo numatyti lankstesnes sąlygas.
Vilniuje veikianti ir mažmenine prekyba odontologinėmis prekėmis užsiimanti įmonė galėjo padėti odontologų paslaugas teikiančioms šešioms įmonėmis ir dviem fiziniams asmenims, kurie nebuvo įregistravę savo odontologinės veiklos, slėpti mokesčius.
Pramogų parke „Tarzanija“ bei restorane-viešbutyje „Dzūkijos dvaras“ veikiančios įmonės bei asmenys neįtraukė į apskaitą dalies gautų pajamų (32,715 tūkst. eurų), darbo užmokestį mokėjo „vokeliuose“, rodo ikiteisminis tyrimas dėl pajamų slėpimo ir mokesčių vengimo.
Keturių mėsa ir jos gaminiais prekiaujančių įmonių faktinis savininkas ir vadovas sės į teisiamųjų suolą dėl galimai nuslėptų 0,5 mln. eurų pridėtinės vertės (PVM) ir pelno mokesčių.
Vokietijos kancleris Olafas Scholzas (Olafas Šolcas) penktadienį turės atsakyti į klausimus, užduotus komiteto, tiriančio vieną finansų skandalą, kainavusį vyriausybei milijardus eurų, šalies lyderiui stengiantis išsklaidyti įtarimus dėl jo galimo vaidmens didžiulio masto mokestinio sukčiavimo schemoje.
Trys panevėžiečiai įtariami sukčiavimu ir veiklos vykdymu neturint tam leidimo. Įtariama, kad užsiimdami neoficialia automobilių prekyba be savininko deklaravimo kodų (SDK) bei gaudami lėšas iš Užimtumo tarnybos, šie asmenys valstybės biudžetui bei fondams galėjo nesumokėti beveik 60 tūkst. eurų mokesčių ir įmokų.
Klaipėdoje veikianti sveikatinimo paslaugų įmonė įtariama trejus metus valstybei teikusi neteisingus duomenis apie pajamas, pelną ir nesumokėjusi ne mažiau kaip 63 000 eurų mokesčių.