Vaikai vis mažiau juda ir tai paskatina įvairias sveikatos problemas ateityje, todėl Lietuvos tautinis olimpinis komitetas spalį skelbia Olimpiniu mėnesiu.
„Labai gerai“. Taip Lietuvos irkluotojų pasirodymą olimpiniame Vero prie Marnos kanale įvertino Lietuvos irklavimo rinktinės vyriausiasis treneris Mykolas Masilionis.
Olimpietės Ieva Adomavičiūtė ir Kamilė Kralikaitė daugiau nei pusę Paryžiaus žaidynių finalo distancijos irklavo prizininkių greičiu, tačiau galiausiai pritrūko jėgų.
Artėjančios olimpinės žaidynės keičia Paryžių. Mieste jau sustiprinta apsauga, aplink vyksta statybos, miesto centre dygsta infrastruktūra olimpiečiams. O įspūdingiausia tai, kad paryžiečiai nusprendė, jog dalis pokyčių yra ilgalaikiai.
Sportinį dviratį – į tamsų kampą, o raktus išmes. Tai pažadėjo treko lenktynininkės karjerą baigianti Simona Krupeckaitė. 2021-ieji tapo lūžio metais ne vien šiai Lietuvos olimpietei.
"Jei norėčiau toliau sportuoti, prireiktų didžiulių pastangų, pagalbos iš šalies. Tačiau noriu pradėti naują gyvenimo etapą", – pareiškė buvusi pasaulio ir Europos čempionė irkluotoja Milda Valčiukaitė. Ji papildė Lietuvos olimpiečių, šiemet nusprendusių baigti profesionalaus sporto karjerą, gretas.
Lietuvos sportininkai po 25 metų pertraukos iš olimpinių vasaros žaidynių vėl grįžo tik su vienu medaliu. Tokijuje mūsų rinktinė pateko tarp 93 šalių, kurių atletai iškovojo XXXII olimpiados trofėjus.
Jau šiandien baigsis Tokijo olimpinės žaidynės, kurios sportinių rezultatų prasme Lietuvos olimpiečiams įsimins kaip vienos pačių kukliausių. Vis dėlto yra buvę ir kur kas blogiau. Prieškariu mūsų valstybės sportininkai dalyvavo dviejose olimpiadose ir jų pasirodymai buvo kur kas katastrofiškesni nei dabar.