Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyriuje atveriama nauja erdvė, kurioje inovatyviomis priemonėmis populiarinamas lietuvių folkloras – tradiciniai šokiai ir muzika.
Klaipėdos rajono policijos pareigūnė Diana Pipirienė sako, kad tapti pareigūne svajojo nuo vaikystės, tačiau vis abejojo, ar atitiks itin aukštus sveikatai ir fiziniam pasirengimui keliamus kriterijus. O įgyvendinti šią svajonę paskatino „sudužusi“ kita svajonė – tapti choreografe.
Palanga turi šokantį fontaną, o Kaunas – Senamiestyje šokančią L.Zamenhofo gatvę, kurioje vakar iki sutemų trypė kelios dešimtys tautinių šokių išsiilgusių kauniečių.
Įprasta, kad derlių ir nuveiktus darbus skaičiuojame ir vertiname rudenį arba atitinkamų sukakčių metu. Savo kūrybinės veiklos rezultatus po 50 metų skaičiuoja Lietuvos sporto universiteto tautinių šokių ansamblis "Rasa".
Metų pradžioje sukvietę mažus ir didelius lietuviško šokio ir žaidimų mėgėjus, besibaigiant rudenėliui organizatoriai kviečia jau į II-ojo Klaipėdos miesto bei apskrities formalaus ir neformalaus švietimo įstaigų, jaunučių, jaunių, jaunuolių tautinių šokių kolektyvų festivalio ,,Liub šokt – vakarojimai“ užbaigtuves.
Atstovavęs Lietuvai tarptautiniame tautinių šokių festivalyje-konkurse „Golden Karagoz“, ansamblis „Lietuva“ pateko tarp geriausiųjų – pelnė garbės svečio apdovanojimą ir 1000 Eur piniginį prizą.
Sekmadienio vakarą parodyta paskutinė TV3 televizijos tautinių šokių projekto „Kadagys” laida.
Iš viso žadėta rengti šešias tiesiogines transliacijas iš Kauno sporto halės, tačiau dėl esą per menkų reitingų projektą nuspręsta sutrumpinti iki keturių.
„Kadagio“ finale viską sprendė žiūrovai, o komisija turėjo tik patariamąjį žodį. Nugalėtojais tapo kolektyvas „Perla“ su generole Agnieška Olševska.